Dodací lhůty, doprava a platba za zboží

Dodací lhůty

Veškeré obruby, které zakoupíte v našem obchodě máme skladem a proto doba zhotovení Vašich brýlí souvisí pouze s typem Vaší oční korekce a s druhem objednaných čoček. V naprosté většině případů jsou brýle zhotovený a připravený k odeslání do 3 pracovních dnů.

Doprava

Každý z Vás, našich zákazníků, má jiné požadavky na způsob doručení a úhradu za objednané brýle. Nabízíme Vám možnost zvolit si zaslání brýlí klasickou poštou, kurýrní službou PPL nebo využiti osobního převzetí v některých velkých městech.

 


zásilkovna

Kdýž si balíček přejete vyzvednout osobně a zaplatit v hotovostí, můžete si vybrat z více než 1400 výdejních míst Zásilkovny. Tento způsob doručení je nejlevnější a balíček na zvolenou pobočku putuje 2-3 dny.

O tom, že je pro Vás zásilka připravena k osobnímu odběru (asi 2-3 dny od zhotovení brýlí) vám zvolené výdejní místo pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Před tímto oznámením není zboží k odběru připraveno!.

Více o pobočkách Zásilkovny a otevíracích dobách najdete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky

Více o vyzvednutí zásilky najdete zde: www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky

 


PPL V případě, že požadujete doručení co nejdříve určitě můžeme doporučit přepravu společnosti PPL, brýle obdržíte následující den a kurýr Vám je doručí přímo domů! Cestu Vašich brýlí můžete sledovat online na adrese: http://www.ppl.cz/

 


Česká pošta

Pokud preferujete služby České pošty a na zásilku až tak nespěcháte (doba doručení 2-5 dní),máme pro Vás v nabídce Doporučený balíček. Až 15 dní na Vás budou čekat brýle na poště, v klidu si je můžete vyzvednout jak se Vám to bude hodit. Po odeslání brýlí Vám zašleme číslo Vaší zásilky a na stránkách České pošty http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php zjistíte kde se Vaše brýle právě nachází.

 


Ceny za přepravu jsou následující:

 

Druh přepravy Cena – platba bankovním převodem Cena-platba dobírkou (hotově) Možnost platby při převzetí platební kartou
PPL 95,00 Kč 125,00 Kč ANO
Česká pošta 99,00 Kč 129,00 Kč ANO
Zásilkovna 59,00 Kč 59,00 Kč NE

 

Přepravu budete mít ZDARMA u objednávky nad 1500 Kč

Platba za brýle

Nabízíme Vám prozatím 2 způsoby platby za brýle, při převzetí zboží (v hotovosti nebo platební kartou) anebo platba převodem. V případě, že si zvolíte platbu bankovním převodem za brýle zaplatíte převodem z účtu ve prospěch našeho účtu č. 107-492150207/0100 ,jako VS uveďte prosím číslo objednávky, po přijetí platby Vám brýle zhotovíme a následně zašleme.

 

zpět zpět


DomůDomů


Slevy v naší on-line optice

Všechny slevy

Newsletter

  • a získejte voucher 50Kč !

Kontaktujte násDoproručujeme:
Dětské šaty - dárek pro malou princeznu. | Povlečení | šaty PENTLE - shop | Software na vizualizace