Dodací lhůty, doprava a platba za zboží

Dodací lhůty

Veškeré obruby, které zakoupíte v našem obchodě máme skladem a proto doba zhotovení Vašich brýlí souvisí pouze s typem Vaší oční korekce a s druhem objednaných čoček. V naprosté většině případů jsou brýle zhotovený a připravený k odeslání do 3 pracovních dnů.

Doprava

Každý z Vás, našich zákazníků, má jiné požadavky na způsob doručení a úhradu za objednané brýle. Nabízíme Vám možnost zvolit si zaslání brýlí klasickou poštou, kurýrní službou PPL nebo využiti osobního převzetí na pobočkách Zásilkovny.


zásilkovna

Kdýž si balíček přejete vyzvednout osobně a zaplatit v hotovostí, můžete si vybrat z více než 5000 výdejních míst Zásilkovny. Tento způsob doručení je nejlevnější a balíček na zvolenou pobočku putuje 2-3 dny.

O tom, že je pro Vás zásilka připravena k osobnímu odběru (asi 2-3 dny od zhotovení brýlí) vám zvolené výdejní místo pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Před tímto oznámením není zboží k odběru připraveno!.

Více o pobočkách Zásilkovny a otevíracích dobách najdete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky

Více o vyzvednutí zásilky najdete zde: www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky


PPL

V případě, že požadujete doručení co nejdříve určitě můžeme doporučit přepravu společnosti PPL, brýle obdržíte následující den a kurýr Vám je doručí přímo domů! Cestu Vašich brýlí můžete sledovat online na adrese: www.ppl.cz


Česká pošta

Pokud preferujete služby České pošty a na zásilku až tak nespěcháte (doba doručení 2-5 dní),máme pro Vás v nabídce Doporučený balíček. Až 15 dní na Vás budou čekat brýle na poště, v klidu si je můžete vyzvednout jak se Vám to bude hodit. Po odeslání brýlí Vám zašleme číslo Vaší zásilky a na stránkách České pošty www.postaonline.cz kde zjistíte kde se Vaše brýle právě nachází.


Ceny za přepravu jsou následující:

Druh přepravy Cena – platba bankovním převodem Cena-platba dobírkou (hotově) Možnost platby při převzetí platební kartou
Zásilkovna 59,00 Kč 59,00 Kč ANO
PPL 95,00 Kč 125,00 Kč ANO
Česká pošta 149,00 Kč 179,00 Kč ANO

 

Přepravu budete mít ZDARMA u objednávky nad 1500 Kč

Platba za brýle

Nabízíme Vám prozatím 3 způsoby platby za brýle, při převzetí zboží (v hotovosti nebo platební kartou), platba převodem nebo platbu kartou. V případě, že si zvolíte platbu bankovním převodem za brýle zaplatíte převodem z účtu ve prospěch našeho účtu č. 2701946754/2010, vedeného ve Fio bance,a.s., jako VS uveďte prosím číslo objednávky, po přijetí platby Vám brýle zhotovíme a následně zašleme.jak nakupovat brýle

Jak nakupovat brýle v naší on-line optice?

Nakupování v našem obchodě 123bryle.cz je snadné. Pokud chcete brýle jako módní doplněk, pak stačí vybrat brýlovou obrubu a objednat. V případě, že požadujete dioptrické brýlové čočky, k nákupu budete potřebovat údaje z Vašeho předpisu a hodnotu PD


stranice bryli

Jak si vybrat vhodné brýle?

Nejjednodušším způsobem jak si u nás vhodnou brýlovou obrubu vybrat, je použití stejných nebo podobných parametrů (rozměrů), které najdete na stranici Vaší současné obruby. Pokud si obruby vybíráte poprvé nebo nejste spokojeni s tvarem Vašich stávajících obrouček, připravili jsme pro Vás několik rad, jak si vhodné brýlové obruby vybrat.

Další