Když vám brýle nesednou

Brýle zakoupené v našem obchodě můžete vrátit bez udání důvodů v termínu do 30 dnů od převzetí zboží. Pokud Vám z nějakého důvodu brýle nebudou vyhovovat, stáhněte si níže umístěný FORMULÁŘ pro vrácení zboží. Formulář prosím řádně vyplňte a přiložte k brýlím, které budete vracet.

Pro rychlejší  vyřízení záležitosti doporučujeme používat službu Zásilkovna, a vrácené zboží zaslat na adresu Nováčkova 681, 614 00 Brno. O dalším postupu Vás budeme informovat e-mailem. 

zásilkovna

Pokud potřebujete Vaše brýle reklamovat, stáhněte si níže umístěný FORMULÁŘ a řádně vyplněný zašlete společně s reklamovaným zbožím na naši korespondenční adresu (pro rychlejší  vyřízení záležitosti doporučujeme používat službu Zásilkovna, a zboží zaslat na adresu Nováčkova 681, 614 00 Brno. Reklamace řešíme prioritně, a to v nejkratším možném termínu.

jak nakupovat brýle

Jak nakupovat brýle v naší on-line optice?

Nakupování v našem obchodě 123bryle.cz je snadné. Pokud chcete brýle jako módní doplněk, pak stačí vybrat brýlovou obrubu a objednat. V případě, že požadujete dioptrické brýlové čočky, k nákupu budete potřebovat údaje z Vašeho předpisu a hodnotu PD